Amida

Mou prací a zároveň důvodem vzniku těchto stránek je rozjezd chodu relaxačního centra Amida v Děčíně. Probíhající rekonstrukce a práce na propagaci Amidy (a naše 2 malé děti) nás s Járou plně zaměstnávají. O co vlastně jde? Jedná se o nově vznikající prostor pro terapie, jógu, cvičení, meditace a tanec. Chystáme se zde také pořádat přednášky, promítat filmy a připrovovat další všemožné aktivity, které lidem umožní oddechnout si od všedních starostí a něčím se obohatit. Nyní jsme zatím ve fázi rekonstrukce. Ale protože bychom otevírat měli už v listopadu tohoto roku, už teď sháníme lidi, které by tyto prostory lákaly a chtěly si je od nás pronajmout pro vlastní aktivity.

V Amidě naleznete v přízemí jeden velký cvičební sál se zázemím, který je využitelný i pro různé přednášky, semináře a workshopy. V prvním patře se pak nachází 4 terapeutické místnosti, kde se o vaše fyzické i duševní blaho postarají zkušení fyzioterapeuti a terapeuti ovládající různorodé metody a terapeutické přístupy.

Proč zrovna bylinky, houby, práce s energiemi nebo historie? Protože právě to nás s Járou baví. My sami do Amidy budeme přinášet především věci, které nás baví a zajímají. Amidu si děláme hlavně pro radost. Protože máme malé děti, bude se mnoho akcí zaměřovat právě na rodiny s dětmi. Byla by ale velká škoda, kdyby se prostory Amidy neotevřely pro nic dalšího a byly omezeny jen námi, našimi představami a časovými možnostmi. Chceme, aby se Amida stala otevřeným, živoucím a pestrým prostorem. Každý, kdo přijde s nějakým nápadem, který by chtěl realizovat v Amidě, je vítán. Proto, hledáte-li příjemné místo pro svou aktivitu, neváhejte a obraťte se na mě. Možná právě váš nápad či projekt bude tím, co ještě v Amidě chybí.

Kontakt

Telefon

+420 605 188 065

E-mail

adela [#] amidacentrum.cz

Facebook

www.facebook.com