Rodina

Můj muž se jmenuje Jára Procházka a vlastně díky němu jsem se z Prahy přestěhovala do Děčína. Potkala jsem ho ještě na gymplu, takže ani nebudu říkat, kolik už jsme spolu let. Spojují nás společné zájmy. Vždy jsme rádi putovali krajinou, ať na kole nebo pěšky. Společně jsme také objevili jógu a stali se žáky svámí Mahéšvaránandy. Dalším posunem v našem vztahu bylo narození synů, Máti a Boříka. Život se přirozeně začal točit kolem nich. Oba mí synkové jsou dost tvrdohlaví, proto se pro mě jejich výchova stala velkou výzvou.

Tahle fotka je už skoro 3 roky stará. Dnes je Máťovi 8 let a Boříkovi 4.

Přečetla jsem několik knih o výchově a respektujícím přístupu a uvědomila si, že by nebyl vhodný jen ve vztahu k dětem, ale i k sobě samým. Byl to vlastně takový předstupeň k Škole života Jarky Matuškové a stejný princip se mi líbí i na přístupu somatického prožívání traumat. Děti mi přinesly do života nové krédo: měj se ráda, respektuj sama sebe.
S dětmi a rodinou ráda trávím svůj volný čas. Proto chci aktivity Amidy vést hodně tímto směrem. Kromě cvičení pro děti, by se v Amidě měly promítat i filmy zaměřené na dětského diváka, také s Járou plánujeme exkurze a výlety mimo zdi Amidy, kterých by se mohly účastnit i rodiny s dětmi.

Kontakt

Telefon

+420 605 188 065

E-mail

adela [#] amidacentrum.cz

Facebook

www.facebook.com